Blog z kuchnią na okrągło

Porcelanowe marzenie

ambition talerzeAmbition kubiko to definicja wyrazistych, kryształowych kształtów. Naczynia wykonane z najwyższej jakości porcelany, o niezwykle nowoczesnym wyglądzie.

Zestaw na każdą okazję

Ambition kubiko to zestaw nowoczesnych naczyń, które sprawdzą się w każdej sytuacji, zachwycając swoją estetycznością i pomysłowością. Produkty te wykonane są z porcelany, dzięki czemu stają się wytrzymałe mechanicznie i odporne na działanie czynników zewnętrznych. W zestaw Ambitiona Kubiko powinni wyposażyć się wszyscy ci, którzy często zapraszają w swoje progi gości. Kubki Ambition możemy bez obaw myć w zmywarce: nie wymyje się ani ołów, ani kadm. Ponadto, kubki ambition możemy podgrzewać w kuchni mikrofalowej. Porcelana nie wchodzi w reakcje chemiczne z produktami żywnościowymi, dlatego mamy również pewność, że Ambition Kubiko to zestaw, który posłuży nam przez długie lata.

Kubki, talerze, miski…

Dzięki wykonaniu z porcelany Ambition talerze – https://sklep.technica.pl/talerze-plytkie nabierają błyszczącego i gładkiego wyglądu, stając się tym samym odpornym na wszelkie zarysowania. Ambition talerze to także duża wytrzymałość na wszelkie ściskanie i zgniatanie. Ambitiona talerze ustawić możemy w stosie do nawet 100 talerzy, nie przejmując się, że nasza zastawa ulegnie uszkodzeniu. Ambition talerze jak i kubki Ambition to najwyższa klasa porcelany, która jest przeźroczysta, nie przepuszcza cieczy i charakteryzuje się niezwykłą, śnieżnobiałą barwą.