Blog z kuchnią na okrągło

Garnki, patelnie i noże Zwieger. Polecane przez Michela Morana

Zwieger to wyposażenie kuchni dedykowane dla osób, które nie chcą iść na kompromisy. Ambasadorem marki jest popularny szef kuchni Michel Moran znany między innymi z programu telewizyjnego „MasterChef”.

Zwieger – dla pasjonatów gotowania

Marka Zwieger powstała z myślą o miłośnikach gotowania, dla których najważniejsza jest wysoka jakość oraz funkcjonalność wyposażenia kuchennego.

Dzięki wykorzystaniu najlepszych materiałów, innowacyjnych technologii oraz wsłuchaniu się w oczekiwania konsumentów Zwieger dostarcza produkty, z którymi gotowanie to czysta przyjemność.

zwieger

W ofercie Zwieger znajdują się:
garnki
patelnie
noże
akcesoria kuchenne
zastawa stołowa
sztućce

Dlaczego warto wybrać produkty Zwieger?

Marka Zwieger tworzy swoje wyposażenie po to, aby codzienne przygotowywanie i serwowanie posiłków mogło dawać jeszcze więcej satysfakcji.

Garnki od Zwieger posiadają wielowarstwowe dna i grube ścianki dla równomiernego rozprowadzania i utrzymywania ciepła. Wytrzymałe pokrywki ze szkła, spawane uchwyty, podziałki wewnątrz garnków, naczynia do gotowania na parze – to ich dodatkowe atuty.

Patelnie firmy Zwieger zapewniają skuteczne smażenie, grillowanie, a nawet pieczenie bez przywierania dzięki zastosowaniu innowacyjnych powłok.

Na uwagę zasługują też noże Zwieger produkowane z jednego kawałka hartowanej, niemieckiej stali ze zintegrowaną głownią i rękojeścią. Fabryczne systemy ostrzenia gwarantują skuteczne krojenie każdego typu produktów.

Artykuły marki Zwieger można kupić w sklepach stacjonarnych oraz online.