Blog z kuchnią na okrągło

Keksówka idealna do domowych wypieków

Każda gospodyni domowa lubująca się w  słodkich wypiekach czy pysznych potraw mięsnych musi posiadać na wyposażeniu swej kuchni praktyczną keksówkę. Dzięki tej foremce przyrządzanie potraw stanie się jeszcze bardziej przyjemne. 

Szerokie zastosowanie keksówki 

Blacha keksówka cieszy się ogromną popularnością wśród niezliczonej ilości osób uwielbiających przygotowywać pyszne potrawy. Ta niezwykle praktyczna i wygodna podczas użytkowania foremka jest wąska i długa i ma kształt niedużego prostokąta. 

Z jej pomocą każda pani domu może przygotowywać pyszne, słodkie keksy, pierniki, babki oraz pasztety mięsne. Można tez pokusić się o upieczenie w tej foremce pysznego,  domowego chleba. 

Bogata  oferta keksówek

W bogatej ofercie, każda gospodyni może znaleźć keksówkę idealną dla swoich potrzeb. Dużą popularnością cieszą się zarówno tradycyjne, urzekające swoją prostotą foremki wykonane z ocynowanej blachy z fakturowanym dnem, jak i nowoczesne keksówki silikonowe. Te ostatnie zaskakują swoją funkcjonalnością oraz nieszablonowymi wzorami. 

Z kolei oferowane coraz częściej formy ceramiczne charakteryzują  się zwiększoną wytrzymałością oraz dużą odpornością na zadrapania. I co więcej posiadają one odczepiane silikonowe uchwyty, co znacznie zwiększa komfort użytkowania.

Ponadto do wyboru klientów są specjalistyczne keksówki do chleba z mikroperforowanym wnętrzem, które to posiadają odpowiednią cyrkulację powietrza. Godna polecenia jest także oryginalna silikonowa forma z niekonwencjonalnym systemem wydobywania wypieku z formy oraz ceramiczną podstawką, która to pozwala w elegancki sposób zaserwować wszystkie wypieki.

Dla osób, które to swój aromatyczny wypiek chcą ofiarować bliskiej osobie polecana jest  stylowa, pięknie zdobiona, papierowa forma do keksa.