Blog z kuchnią na okrągło

Porcelanowe marzenie c.d.

kubki ambitionAmbition Kubiko to bez wątpienia niepowtarzalna zastawa. Wysoka jakość wykonania, nieskazitelny wygląd i śnieżnobiała barwa to wszystko, czego potrzebujemy aby nasz zestaw prezentował się okazjonalnie na wszystkich ważnych wydarzeniach organizowanych w naszym domu.

Ambition Talerze

Kubki Ambition jak i talerze możemy bez problemu podgrzewać w kuchni mikrofalowej. Naczynia nie uszkodzą się dzięki wykonaniu z niezwykle wytrzymałej porcelany. Nad każdym elementem zastawy spędzono niebywałą ilość godzin pracy, dbając o każdy, nawet najmniejszy szczegół Ambitiona Kubiko. Ambition talerze to nie tylko gładki i nowoczesny wygląd, lecz także niepowtarzalny kształt, który nada każdemu wydarzeniu wyjątkowej oprawy, która z pewnością zachwyci naszych gości.

Kubki Ambition

Ambition Kubiko to kubki, talerze, miski o niebanalnie wysokiej jakości, jaką otrzymano dzięki wykonaniu z porcelany – materiału odpornego na wszelkie zgniecenia, porysowania czy otarcia. Nie musimy martwić się, że zastawa zniszczy się po kilku użytkowaniach. Takie naczynia to zakup na długie lata, podczas których możemy cieszyć się ich nieskazitelnością, nowoczesnością i oryginalnością mimo upływu wielu lat. To niezwykle praktyczne rozwiązanie, co zauważyć można już po kilku użytkowaniach, podczas których nasze naczynia nie ulegną żadnym uszkodzeniom, wciąż pozostając w świetnym stanie. To rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w restauracjach jak i rodzinnych domach.